بلوک AAC ( بلوک هبلکس ) چیست؟

بلوک هبلکس ( بلوک سیپورکس ) در راستای دستیابی به مصالح ساختمانی خاص با قابلیت هایی نظیر سبکی، عایق حرارتی خوب، ساختار صلب و موثر، حمل و نقل آسان، کارکرد سریع و با کیفیت و صرفه جویی در هزینه ها تولید می گردد.بلوک هبلکس نام تجاری" بلوک اتوکلاوشده گازی" در اروپا است.

ویژگی بلوک هبلکس:
سبک ولی بسیار مقاوم و با دوام
سرعت اجرای بالا
عایق حرارتی مناسب
مقاوم در برابر آتش
عایق صوتی
مقاوم در برابر یخ زدگی
مقاوم در برابر زلزله
حمل و نقل آسان
سهولت در اجرا
مشخصات فنی بلوک هبلکس:
مقاومت دربرابر بخار آب = ۲۸۶۰۰ msN/mmKG
ضریب انتقال حرارت = ۰٫۱۶ W/mc
مقاومت فشاری = ۴۰ KG/CM
جمع شدگی = ۰۵%
ابعاد بلوک هبلکس:
۱۰*۲۰*۶۰
۱۵*۲۰*۶۰
۲۰*۲۰*۶۰
۱۰*۲۵*۶۰
۱۵*۲۵*۶۰
۲۰*۲۵*۶۰
نکته قابل ذکر در مورد این بلوک ها وزن مخصوص پایین آنها است. بطوریکه اگر این بلوک هارا بر روی سطح آب قراردهیم به ته آب فرو نرفته و برروی سطح آب قرارمی‌گیرد.
بلوک هبلکس بتنی هبلکس را به راحتی میتوان آنرا اره نموده و یا میخ در آن کوبیده شود و یا جای پریز یا کانال عبور سیم برق و لوله آن در آن بوجود آورد. علاوه بر این سیپورکس در مقابل آتش بسیار مقاوم است و کلیه شرایط سلامت محیط زیست را دارد.
بلوک هبلکس ساختمانی هوادار اتوکلاو شده هبلکس مصالحی استاندارد و ارزان وبا پیشرفت کاری بسیار خوب مناسب برای پروژه های ساختمانی و شرکت های انبوه سازی میباشد.

shadow

بلوک-هبلکس-بتن-گازی

بتن گازی (Atuoclaved Aerated Conceret) بتن گازی (Atuoclaved Aerated Conceret) بتن گازی بتن گازی بتن هوادار اتو كلاو شده (AAC) یا بتن گازی یكی دیگر از انواع خاص بتن سبك متخلخل است این نوع بتن به خاطر وزن كم وخواص عایق حرارتی خود سبب کم شدن وزن ساختمان و صرفه جویی در مصرف انرژی می شود و بدین صورت

shadow

ملات-بلوک-لیکا

ملات بلوک لیکا ملات بلوک لیکا مواد تشکیل دهنده ملات بلوک لیکا، شامل سیمان یا گچ و یک جسم پرکننده نظیر دانه های ریز و درشت سبکدانه یا ماسه می باشد. ملات سیمانی لیکا در سه دسته ذیل تقسیم بندی می شود.

.

shadow

سیپورکس-چیست-؟

سیپورکس چیست ؟ سیپورکس چیست ؟ سیپورکس سیپورکس سیپوركس که اسم آن از حرف های آغاز واژه‌هایSilic Pore Expansion برگرفته شده است به نحوی است از بتن گازی می باشد. برای ساخت هر مترمكعب آن بسته به نوع جنس سیلیس و آهك، حدود ۲۰۰ كیلوگرم سیمان + ۳۵۰ كلیوگرم ماسة سیلیسی ریزدانه + ۱۰۰ کیلو گرم آهك

shadow
mallat
shadow

همچنین شما میتوانید با بازگردانی پالت ها به کارخانه ، مبلغی از هزینه های خود را جبران کنید . قیمت بلوک هبلکس – خرید بلوک هبلکس

بارگیری و حمل بلوک های هبلکس(فرمستون) که در قالب های 1.728 و 2.88 متر مکعبی بسته بندی می شوند با استفاده از جرثقیل فکی و تریلی کفی به راحتی و مقرون به صرفه است. یک تریلی می تواند برابر با 46 متر مکعب را به راحتی حمل می نماید.

shadow
آخرین پروژه ها

* وزن مخصوص بلوک هبلکس(فرمستون) پایین است،بطوری که اگر بلوک هبلکس را بر روی سطح آب قراردهیم روی سطح آب باقی می ماند.

* بلوک AAC یا سیپورکس مصالحی استاندارد، ارزان و با پیشرفت کاری بسیار خوب، مناسب برای پروژه های ساختمانی و انبوه سازی می باشد.

* می توان در بلوک سبک بتنی هبلکس میخ کوبید و یا جای پریز ،کانال عبور سیم برق و لوله رادر آن بوجود آورد.

* بلوک هبلکس برخلاف بلوک سیمانی داخل بلوک پر میباشد و به رنگ سفید میباشد . و دارای وزن بسیار کمی است .

* بلوک سبک بتنی هبلکس دارای کلیه شرایط زیست محیطی است.

* بلوک سبک اتوکلاوشده (سیپورکس) در مقابل آتش بسیار مقاوم است.

mallat
shadow